0_Maqedoni.Portal SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQ

Boçvarski dhe Garsia biseduan për rinovimin e linjës ajrore Shkup – Barcelonë

- Çështja e vendosjes së sërishme të linjës ajrore Shkup - Barcelonë, ishte hapur në takimin e sotëm të ministrit të Transporti dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski me ambasadorin e Spanjës në shtet, Hoze Luiz Llozano Garsia.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle