Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

BNR: Qytetarët e RMV-së me adresë të përhershme në Bullgari sërish në listat zgjedhore, por nuk votojnë

Qytetarët e Republikës së Maqedonisë së Veriut me orgjinë bullgare dhe me adresë të përhershme në Bullgari sërish janë në listat zgjedhore, edhe pse nuk kanë votuar me me vite të tëra, kumtoi BNR nga Bllagoevgradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle