0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQ

BNJVL kërkon mbështetje nga Qeveria për përballje më të lehtë me krizën ekonomike dhe energjetike

- Përfaqësuesit e Bashkësisë së Njësive të Vetëqeverisjes Lokale (BNJVL) sot në takim me një pjesë të ekipit ekonomik qeveritar i shfaqën sfidat nga kriza ekonomike dhe energjetike dhe kërkuan mbështetje për tejkalimin e saj më të lehtë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle