Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Blushi: Nëse Dombasi dhe Luhansku i bashkohen Rusisë, pse jo Kosova të mos i bashkohet Shqipërisë

- Analisti politik dhe ish-zyrtari i lartë shqiptar, Ben Blushi vlerëson se ngjarjet të cilat po ndodhin në Ukrainë dhe përpjekjet për vendosje të rendit të ri ndërkombëtar mund t'i ndihmojnë Kosovës dhe Shqipërisë që të bashkohen.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle