Evropë SQEvropë.Portal SQ

Blumberg: BE-ja duhet të propozojë shtyrjen e ndalesës së rëndësishme për import të naftës ruse që të arrihet marrëveshje

- Bashkimi Evropian duhet të propozojë shtyrjen e kufizimeve për importin e naftës ruse nga tubacioni i rëndësishëm në përpjekje që t'i përmbushë ankesat hungareze dhe të arrihet marrëveshje për pakon e bllokuar të sanksioneve, të gjashtat të bllokut, të cilat do ta godisnin Moskën për luftën e saj në Ukrainë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle