Botë SQBotë.Portal SQ

Blinkeni nesër dhe javën e ardhshme është në Vatikan, Itali dhe Glasgou

- Sekretari shtetëror amerikan Entoni Blinken nga 28 tetori deri më 2 nëntor është për vizitë në Vatikan, Itali dhe Mbretërinë e Bashkuar, informuan nga Departamenti i Shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle