0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Blinken: SHBA nuk do të njohë aneksimin rus të territoreve në Ukrainë

Sekretari amerikan i Shtetit, Entoni Blinken, deklaroi sot se SHBA-ja dhe aleatët e saj "kurrë nuk do ta njohin" aneksimin rus të territorit në Ukrainë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle