0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Blinken: SHBA-ja dhe 12 shtete të tjera të gatshme të pranojnë refugjatë nga Afganistani

Sekretari amerikan i Shtetit, Entoni Blinken deklaroi se deri më tani, krahas SHBA-së, 12 shtete të tjera janë dakorduar të pranojnë refugjatë të përkohshëm nga Afganistani. Mes tyre janë Republika e Maqedonisë së Veriut, Shqipëria dhe Kosova.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle