0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBotë SQBotë.Portal SQ

Blinken: Rusisë i ofrohet një zgjedhje e qartë midis dialogut dhe konfrontimit

Sekretari shtetëror amerikan, Entoni Blinken deklaroi se Rusisë i ofrohet një zgjedhje e qartë ndërmjet dialogut dhe diplomacisë, nga njëra anë, dhe konfrontimit dhe pasojave të saj, nga ana tjetër.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle