Botë SQBotë.Portal SQ

Blinken nesër për vizitë në Ukrainë

Sekretari amerikan i Shtetit, Entoni Blinken nesër do të vizitojë Ukrainën, në mes të tensioneve të përshkallëzuara ndërmjet Uashingtonit dhe Moskës për një pushtim të mundshëm rus ndaj fqinjit të saj, kumtoi Departamenti i Shtetit.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle