Botë SQBotë.Portal SQ

Blinken: Në Afganistan me siguri ka edhe rreth 1.000 shtetas amerikanë

SHBA-ja evakuoi të paktën 4.500 shtetas amerikanë dhe anëtarë të familjeve të tyre nga Afganistani nga mesi i gushtit, deklaroi dje sekretari shtetëror Entoni Blinkeni, duke shtuar se Uashingtoni ka realizuar kontakt edhe me rreth 1.000 qytetarë të tjerë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle