Botë SQBotë.Portal SQ

Blinken: Me testet e raketave, Koreja e Veriut rrezikon një izolim më të madh

Sekretari amerikan i Shtetit, Entoni Blinken, paralajmëroi sot se Koreja e Veriut rrezikon një dënim dhe izolim ende më të madh nga komuniteti ndërkombëtar nëse vazhdon me provokimet e saj, pasi që dje lëshoi ​​një raketë balistike mbi Japoninë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle