Botë SQBotë.Portal SQ

Blinken: Kina sfida më e madhe për rendin ndërkombëtar

Edhe krahas pushtimit rus në Ukrainë, për administratën amerikane Kina është sfida më e madhe dhe më serioze afatgjate për rendin ndërkombëtar, deklaroi sekretari shtetëror Entoni Blinken.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle