Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Blinken: Kenia është shembull për demokraci inkluzive

Sekretari amerikan, Entoni Blinken sot bëri thirrje për ruajtje të demokracisë në shoqëritë e ndara politike dhe etnike.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle