0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Blinken dhe Borell kërkojnë fillimin e negociatave për Maqedoninë e Veriut pa anulim

Kabineti i shefit të diplomacisë së BE-së i publikoi detajet nga takimi midis Zhozep Borrellit dhe homologun e tij amerikan Entoni Blinken dhe mesazhet e tyre për Ballkanin Perëndimor, njofton korrespondentja e MIA-s nga Brukseli.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle