Botë SQBotë.Portal SQ

Blinken: Bajden në dhjetor do të therrasë Samit për demokraci

Departamenti amerikan i Shtetit në kumtesë mbrëmë e shënoi Ditën Ndërkombëtare të Demokracisë, duke e theksuar angazhimin e SHBA-së për një botë më të barabartë, gjithëpërfshirëse dhe të qëndrueshme.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle