Botë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Blinken: Afganistani mund të bëhet pari shtetërore nëse talebanët vazhdojnë me abuzimet e popullit të vet

Afganistani mund të bëhet pari shtetërore nëse talebanët vazhdojnë me pushtim të dhunshëm të territoreve dhe abuzim të popullit të vet, deklaroi sot sekretari amerikan i shtetit Antoni Blinken.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle