0_Sport,Portal SQFutboll SQSport.Slajder SQ

Bjorn Kujpers nga Holanda do ta arbitrojë finalen e UEFA-së EURO 2020 mes Italisë dhe Anglisë

Bjorn Kujpers nga Holanda do ta arbitrojë finale e UEFA-së EURO 2020 mes Italisë dhe Anglisë, që do të luhet të dielën më 11 korrik në orën 21:00 në stadiumin “Uembli” në Londër, kumtoi dje Komiteti I arbitrave I UEFA-së.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle