0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bjerde: Vaksinimi është mundësia e vetme për rimëkëmbjen ekonomike

Vaksinimi jo vetëm se shpëton jetë, por paraqet mundësinë e vetme për rimëkëmbjen ekonomike, porositi zëvendëskryetarja e Bankës Botërore për Evropë dhe Azi Qendrore, Ana Bjerde nga paneli i parë në konferencën “Rimëkëmbja ekonomike dhe rritja pas Kovidit” që mbahet sot dhe nesër në Shkup.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle