Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bjellorusia për më 27 shkurt caktoi referendum kushtetues për përforcim të pozitave të Llukashenkos

Presidenti bjellorus, Aleksandar Llukashenko për muajin e ardhshëm thirri referendum për amandamentet kushtetuese, që do t'i mundësonin plotësisht ta përforconte sundimin e tij dhe të mbetet në pushtet deri në vitin 2035.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle