Evropë SQEvropë.Portal SQ

Bjellorusia do t’u përgjigjet sanksioneve

Bjellorusia kumtoi se do të përgjigjet pasi SHBA-ja dhe aleatët e saj vendosën sanksione ndaj dhjetëra individëve dhe subjekteve dhe u ankua se ekonomia e saj po përballet me presion të jashtëm të paprecedentë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle