0_Web_Ballina – Sllajder SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASE

Bjellorusi: Gjithçka është gati për fillimin e negociatave mes Rusisë dhe Ukrainës

Ministria bjelloruse e Punëve të Jashtme kumtoi se gjithçka është gati në Bjellorusi që vendi të jetë nikoqir i negociatave paqësore mes Rusisë dhe Ukrainës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle