Evropë SQEvropë.Portal SQ

Bjellorusi: BE-ja shkakton krizë të emigrantëve

Ministri bjellorus i Punëve të Jashtme sot e akuzoi BE-në se "provokon" konflikt me emigrantët në kufirin me Poloninë dhe theksoi se Minsku me Moskën kërkon "përgjigje të përbashkët" të krizës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle