Ballkan SQBallkan.portal SQ

Biznesi shqiptar mbi “Ballkanin e Hapur” sheh optimizëm dhe konsideron se Shqipëria do të ketë përfitime

Ndaj marrëveshjes për bashkëpunim "Ballkan i Hapur" që këto ditë në Shkup e nënshkruan Shqipëria, Maqedonia e Veriut dhe Serbia, me të cilën  hiqen barrierat për tregti, biznesi në Shqipëri shikon me optimizëm dhe konsideron se vendi do të ketë përfitime, transmeton Top çaneli.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle