0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQShoqëri SQ

Biznesi kërkon revidim të masave

Hotelierët dhe punëtorët turistik reagojnë ndaj masave kufizuese që i solli Qeveria me rekomandim të Komisionit për sëmundje infektive. Edhe tregtarët u ankuan dje. Ata vunë në dukje se qendrat tregtare janë pothuajse të zbrazëta, se frekuentimi i tyre është ulur me 60 përqind në krahasim me muajin e kaluar dhe se ata kanë parë një rënie të qarkullimit për 40 përqind.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle