0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQEkonomi SQShoqëri SQ

“Biznes jashtë kufijve” – misioni i parë tregtar i kompanive nga Greqia në Maqedoninë e Veriut

 Oda ekonomike amerikane në shtet sot dhe nesër është nikoqire e misionit të parë tregtar të kompanive nga Greqia në Maqedoninë e Veriut "Biznes jashtë kufijve" të organituar së bashku me Odën ekonomike amerikane-greke.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle