0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Bislimovski: KRRE i ndërmori të gjitha masat për mbrojtjen e sistemit të energjisë elektrike, incidenti nuk do të më ndikojë

 Kryetari i Komisionit Rregullator për Energjetikë Marko Bislimovski sonte deklaroi se si trup rregullator i ka ndërmarrë të gjitha masat për mbrojtjen e sistemit të energjisë elektrike dhe se procedura për marrjen e licencës së "U Pauer" ka filluar pasi është marrë shkresë nga MEPSO për keqpërdorim të energjisë së balancuar për qëllime komerciale.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle