Biznes SQBiznes.portal SQBiznis.Slajder SQ

Bislimovski do të kryesojë me Bordin e 50-të të rregullatorëve të Bashkësisë energjetike në Athinë

Kryetari i Komisionit rregullator për energjetikë dhe shërbime ujore, Marko Bislimovski sot do të kryesojë me Bordin e rregullatorëve të Bashkësisë energjetike, që mbahet në Athinë, njoftoi korrespodentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle