0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Bislimoski: Sulmuesi duhet t’i kërkojë falje institucionit të KRRE -së, ndërsa jo mua

Kryetari i Komisioni rregullator për energjetikë dhe shërbime të ujit (KRRE) Marko Bislimoski është ende duke u konsultuar me avokatët e tij nëse do të ngrejë padi private kundër personit që e sulmoi fizikisht atë të martën në një objekt hotelierik në Shkup.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle