Botë SQBotë.Portal SQ

Bisedime në Vjenë në tentim për ringjalljen e marrëveshjes bërthamore iraniane

Në Vjenë sot zhvillohen negociata të reja në tentim që të ringjallet marrëveshja bërthamore me Iranin. Kjo është ringjallja e parë diplomatike pas pauzës pesë mujore dhe ndërrimit të udhëheqësisë së Iranit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle