Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bisedë telefonike Putin – Sholc

Kremlini sot kumtoi se presidenti rus, Vlladimir Putin në bisedën telefonike me kancelarin gjerman, Olaf Sholc "i ka prezentuar logjikën dhe detyrat kryesore të operacionit rus në Ukrainë".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle