Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Bisedë telefonike Micotakis – Erdogan për gjendjen në Afganistan

Kryeministri i Greqisë Kirikos Micotakis dhe presidenti i Turqisë, Rexhep Taip Erdogan, sonte do të kenë bisedë telefonike për ngjarjet e fundit në Afganistan, kumtuan nga kabineti i kryeministrit grek, lajmëroi korrespondentja e MIA-s nga Athina.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle