Ballkan SQBallkan.portal SQ

Bisedë telefonike Erdogan – Shtajmaer

– Presidenti turk, Rexhep Taip Erdogan, sot kishte bisedë telefonike me homologun e tij gjerman, Frank-Valter Shtajmajer, në lidhje me marrëdhëniet bilaterale, Afganistanin dhe çështjet në lidhje me emigrimet, njoftoi Drejtoria turke e Komunikimeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle