Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bisedë telefonike e përfaqësuesve të BE-së, NATO-s, SHBA-së dhe OSBE-së për situatën midis Rusisë dhe Ukrainës

Përfaqësues të lartë të BE-së, NATO-s, SHBA-së dhe OSBE-së mbrëmë përmes telefonit kanë biseduar për situatën gjithnjë e më të tensionuar midis Ukrainës dhe Rusisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle