Botë SQBotë.Portal SQKorrespondentë Botë

Bisedë e Shermanit me aleatët evropianë për aksionet ruse në Ukrainën lindore

Zëvendëssekretarja e shtetit Uendi Sherman sot në telefon ka biseduar me sekretarët e përgjithshëm të ministrive të punëve të jashtme franceze, gjermane dhe italiane, Fransoa Delagre, Andreas Mihaelis dhe Etore Sekvej, me ministrin britanik për Evropë dhe Amerikën Veriore Xhejms Kleverlin, si dhe me ministrin të Punëve të Jashtme të Lihtenshtajnit, Dominik Haslerin.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle