Botë SQBotë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Bisedë Blinken – Micotakis për Ukrainën dhe Ballkanin Perëndimor

Sekretari shtetëror amerikan, Entoni Blinken dhe kryeministri grek, Kirijakos Micotakis, sot kanë biseduar me telefon, ndërsa një nga temat ka qenë edhe Ballkani Perëndimor, kumtoi Departamenti i Shtetit.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle