0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQEvropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASELajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Bisedimet mes Ukrainës dhe Rusisë do të vazhdojnë sot

Bisedat mes Ukrainës dhe Rusisë do të vazhdojnë sot, njoftoi Si-En-En, duke iu referuar deklaratës së ndihmësit të presidentit ukrainas.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle