Botë SQBotë.Portal SQ

Biontek dëshiron të prodhojë vaksina kundër malaries dhe tuberkulozes në Afrikë

– Prodhuesi gjerman i vaksinave Biontek dëshiron të prodhojë vaksina kundër malaries dhe tuberkulozes në Afrikë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle