0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Biljana Jovanovska shkarkohet nga funksioni i drejtoreshës në Fondin pensional, vendi do t’i takojë Alternativës

Këshilli drejtues gjatë ditës së sotme do ta shkarkojë drejtoreshën e Fondit për Sigurim pensional dhe invalidor të Maqedonisë së Veriut, Biljana Jovanovska.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle