Ballkan SQBallkan.portal SQ

Bilanci i vdekjes nga shpërthimi në një fabrikë në Slloveni u rrit në pesë persona

- Në shpërthimin e sotëm dhe zjarrin në fabrikën "Mellamin" në qytetin slloven Koçevje, sipas gjitha gjasave humbën jetën pesë persona, të cilët konsideroheshin si të zhdukur, ndërsa gjashtë persona janë lënduar, njoftoi menaxhmenti i kompanisë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle