0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQPartitë politike SQPolitikë SQ

Bilall Kasami edhe zyrtarisht kandidat për kryetar të komunës së Tetovës

Në prezencë të strukturave më të larta të Lëvizjes Besa, sekretarëve të partisë, anëtarëve të kryesisë qendrore dhe nënkryetarëve është mbajtur Kuvendi themelues i degës së Tetovës, ku kuvendarët zgjodhën kryetarin e ri të degës, Besar Durmishi dhe kryesinë e degës.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle