0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQ

Bijonse: Versioni im më i ri nuk mund të krahasohet me Bijonsen e tanishme

Ylli i popit Bijonse u shfaq në kopertinën e numrit të ri të revistës “Harper's Bazaar”. Në intervistë, ajo, ndër të tjera, foli edhe për kthimin në skenë dhe olr organizatën e bamirësisë.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle