0_Magazinë.Portal SQMagazinë SQ

Bijonse me hit për “Oskar”

 Këngëtarja dhe aktorja amerikane Bijonse e ka shkruar dhe incizuar këngën "Be Alive" për dramën sportive në Uol Smit - "King Riçard", shkruan "Los Anxhelos tajms".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle