0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQKorrespondentë MaqedoniMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Biblioteka e Tetovës ka shpallur konkurs për krijime më të mira poetike nga nxënësit e shkollave fillore

Biblioteka "Koço Racin" në Tetovë me rastin e 23 Prillit - Ditës Botërore të Librit dhe të Drejtave Autoriale ka shpallur konkurs për krijime më të mira poetike për nxënësit e shkollave fillore në rajon.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle