Evropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Bi-Bi-Si: Në rrugët e Kievit civilë të armatosur në pritje të trupave ruse

Në pikat kontrolluese në Kiev mund të shihen burra në tuta dhe xhinse me pushka në shpinë ndërsa vullnetarë të rinj të cilët qëndrojnë në tokë pas armëve kundër tankeve të fshehur midis drunjve pranë rrugës, njofton raportuese i Bi-Bi-Si-së nga kryeqyteti i Ukrainës.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle