Evropë SQEvropë.Portal SQ

Bi-Bi-Si: Dëgjohen shpërthime në Kiev dhe në pjesët tjera të Ukrainës

Korrespodenti i Bi-Bi-Si në Kiev sapo lajmëroi se ka dëgjuar pesë deri në gjashtë “shpërthime të largëta” në Kiev, dhe thotë se ka raporte për shpërthime në vende tjera në vend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle