0_Maqedoni.Portal SQKorrespondentë MaqedoniLajme nga komunat SQShoqëri SQ

BFI përcaktoi çmimet për shitje të kurbaneve për festën e Kurban Bajramit

- Udhëheqësia e Bashkësisë Fetare Islame në Republikën e Maqedonisë së Veriut u rekomandoi besimtarëve dhe tregtarëve, që këtë vit, të kufizohet çmimi i bagëtive dhe mishit. Qëllimi i vendimit është që t'u dilet në ndihmë besimtarëve në kushte të rritjes së çmimeve.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle