0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQSektori civil SQ

Betim i klasës së 25-të të kadetëve dhe promovim i nënkolonelëve nga klasa e 21-të e Akademisë ushtarake

Ministria e Mbrojtjes informon se sot, në ora 10 në kazermën "Goce Dellev" në Shkup do të mbahet ceremoni solemne për promovimin e oficerëve-nënkolonelëve të rinj nga klasa e 21-të dhe betimi solemn i klasës së 25-të të kadetëve në Akademinë ushtarake "Gjeneral Mihajllo Apostollski".

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle