0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQBiznes SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Besimi për MIA-n: Edhe nëse nuk hapnim debat për reformat tatimore, ka ligje që hyjnë në fuqi më 1 janar

Edhe nëse nuk e hapnim debatin për reformat tatimore, ka zgjidhje ligjore që hyjnë në fuqi nga 1 janari i vitit 2023, siç janë  tatimimi i të hyrave mbi një milion denarë në vit dhe tatimi i interesave të depozitave, thotë ministri i Financave Fatmir Besimi në intervistën për MIA-n.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle