0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQMakedonija.Slajder SQ

Besimi-Pavllova: Vazhdon bashkëpunimi i suksesshëm me BEI, përkrahje për energjetikën, ekonominë e gjelbër, NVM

Banka Evropiane Investuese vazhdon përkrahjen për vendin dhe rajonin ndërsa gatishmëria për investime në projekte të reja u theksua në takimin e sotëm midis ministrit të Financave Fatmir Besimi dhe nënkryetares së BEI, Liljana Pavllova.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle